Automobilka Hyundai , Nošovice
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Proplácení jízdného

4 posters

Goto down

Proplácení jízdného Empty Proplácení jízdného

Příspěvek  Admin Sun Jul 06, 2008 5:34 pm

Zaměstnavatel hradí 50% z jizdného ale jedná se pouze o linky které miří přimo do arealu hyundai , nemužete žadat např. proplacení vlaku vyjimka by měla byt na Entry Course kde by se dalo proplatit jizdné ( ale to není jisté informujte se v hyundai).
Cena autobusů činí kolem 30kč podle toho odkud jedete. Lístky nevyhazujte schovávejte si je budou potřeba když budete žadat proplacení. Lístky musíte nalepit na formulář který dostanete v hyundai a pak nasledně vám to přičtou k výplatě.

Admin
Admin

Poeet p?íspivku : 20
Registration date : 05. 07. 08

https://hmmc.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Proplácení jízdného Empty přesčasy

Příspěvek  petr Sun Aug 10, 2008 10:30 pm

bude placena doprava za přesčasy myslím 250kč do 30km a nad třicet je to více ... mužete mě doplnit s přesnyma častkama diky

petr
Admin

Poeet p?íspivku : 3
Registration date : 10. 08. 08

Návrat nahoru Goto down

Proplácení jízdného Empty Re: Proplácení jízdného

Příspěvek  Obyčejný operátor Sun Aug 10, 2008 10:48 pm

petr napsal:bude placena doprava za přesčasy myslím 250kč do 30km a nad třicet je to více ... mužete mě doplnit s přesnyma častkama diky
Nad 30 km to bude 400kč a pokud bude zavřena kantyna tak dostaneš stravenku.To vše platí jenom pro svátky a víkendy(zatím).

Obyčejný operátor

Poeet p?íspivku : 5
Registration date : 06. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

Proplácení jízdného Empty Re: Proplácení jízdného

Příspěvek  Petra Wed Nov 26, 2008 10:57 pm

petr napsal:bude placena doprava za přesčasy myslím 250kč do 30km a nad třicet je to více ... mužete mě doplnit s přesnyma častkama diky


to je možnéA hezké kdyby to tak bylo jak je přesčas a nemáš se jak dostat tak je to nezajímá a ani ti nic neproplatí takové to je hlavně že je to povinné.

Petra

Poeet p?íspivku : 3
Registration date : 26. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

Proplácení jízdného Empty Re: Proplácení jízdného

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru